HAKKIMIZDA

Referans Teknoloji Hizmetleri Tic. Ltd. Şti, 15 Ocak 2017 tarihinde, Mehmet Abban ve Caner Korucu ortaklığında kurulmuş fotoğraf baskı ürünleri ve medya teknoloji ürünleri alanında hizmet veren bir firmadır. Kurucularının 30’ar yıllık mesleki tecrübelerini bir araya getirerek ilgili sektörlerde öncü olmayı hedeflemiş bir yapıya sahiptir. Şirketimizin fotoğraf ve medya teknolojilerinin kalbi olarak bilinen İstanbul Sirkeci’deki ofisinde, satmakta olduğumuz birçok ürünün incelenip kullanılabileceği bir demo ve test merkezi bulunmaktadır. Profesyonel ışık ve görüntüleme sistemleri, profesyonel / yarı profesyonel fotoğraf baskı sistemleri, bunlarla ilgili sarf malzemeleri, medya ve görüntüleme araçları ile yeni teknoloji görsel sistemler satış ve hizmet konularımız arasında yer almaktadır.

Hedefimiz siz müşterilerimize en iyi ürünleri, en iyi koşullar ve teknik desteğimiz ile sunmak, sizlerle olan işbirliklerimizi birlikte büyüyerek çok daha üst seviyelere taşımaktır. Web sitemiz, E-Ticaret sitemiz, ticari satış ve banka destekli satış sistemlerimiz ile sizlere en iyi ürün ve hizmetleri vermek amacındayız.

Tags:

Hakkımızda

Referans Teknoloji Hizmetleri Tic. Ltd. Şti, 15 Ocak 2017 tarihinde, Mehmet Abban ve Caner Korucu ortaklığında kurulmuş fotoğraf baskı ürünleri ve medya teknoloji ürünleri alanında hizmet veren bir firmadır.

> Devamını Oku

Bize Ulaşın

Mail : info @ referansteknoloji.com.tr

Tel : (0212) 526 5 526

Fax : (0212) 526 5 528

Cep : (0532) 068 65 81

Adres : Ankara Caddesi, Dede Han, No: 40, Kat: 4, Sirkeci / Fatih / İstanbul

Sosyal Medya

 

05320686581
Facebook Sayfamız
İnstagram Sayfamız